Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po–Pia 8–16 hod.)
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Lepiaca tmely, impregnácia
  3. Hĺbková penetrácia NANO 1 L

Hĺbková penetrácia NANO 1 L

Balenie 1L

Jednozložková nízkoviskózna kvapalina s hĺbkovým penetrujícím účinkom na savé podklady. Špeciálna hĺbková penetrácia je vodou riediteľná kompozícia na... celý popis
Dostupnosť
Skladom
3,10 EUR
2,58 EUR
bez DPH
l
Číslo produktu:DB-PNTRC1L
Kompletné špecifikácie

Jednozložková nízkoviskózna kvapalina s hĺbkovým penetrujícím účinkom na savé podklady. Špeciálna hĺbková penetrácia je vodou riediteľná kompozícia na báze modifikovaného styrén-akrylátového kopolyméru s nano-časticami, ktorý umožňuje vysoký stupeň kotvenie na anorganických časticiach substrátu.

Penetrácia obsahuje povrchovo aktívne látky, odpeňovacie a konzervačné prostriedky. Neobsahuje ťažké kovy. Vyznačuje sa výborným zmáčaním a dokonalým kotvením na savých podkladoch. Používa sa na nekonštrukčný betón, anhydrit, murivo, omietky, sadrokartónové a cementovláknité dosky a minerálne podklady. Je určená na spevnenie a zjednotenie nasiakavosti podkladu a pôsobí ako adhézny mostík pre ďalšie materiály ako sú vodou riediteľné náterové hmoty, lepidlá, akrylátové fasádne náterové hmoty, syntetické omietkoviny, tmely, vyrovnávacie a sanačné hmoty na báze polymérnych disperzií alebo redispergovatelných polymérnych práškov a cementu.

VVLASTNOSTI


Vysoká výdatnosť; kopolymérnej disperzie; vynikajúce a dokonalé ukotvenie k podkladu; výborné zmáčanie všetkých savých podkladov, zjednocuje savosť; spevňuje podklad, zvyšuje jeho mechanickú odolnosť; po vytvrdnutí je vo vode nerozpustná; potláča vzlínanie rozpustných solí z podkladu - tzv. vytvára bariérový efekt; obsahuje povrchovo aktívne látky, odpeňovacie a konzervačné prostriedky; bez obsahu alkylfenoletoxylátov; neobsahuje ťažké kovy; difúzne otvorená.

POUŽITIE


Na nekonštrukčný betón, anhydrit, murivo, omietky, sadrokartónové a cementovláknité dosky a minerálne podklady; penetrácia betónových podláh pred aplikáciou samonivelačných a vyrovnávacích stierok; na spevnenie a zjednotenie nasiakavosti podkladu; zjednotenie nasiakavosti podkladu pred lepením obkladov a dlažieb; ako adhézny mostík pre ďalšie materiály: vodou riediteľné náterové hmoty, lepidlá, akrylátové fasádne náterové hmoty, syntetické omietkoviny, tmely, vyrovnávacie a sanačné hmoty na báze polymérnych disperzií;

Tovar zaradený v kategóriách
Kde nás nájdete?

Bratislavská 8396/57
841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica

Predajná doba:
PO-PIA dľa tel. dohody

Naša predejňa

Zobraziť väčšiu mapu

Buďme v kontaktu
Potrebujete poradiť?
Potrebujete poradiť?
(Po–Pia 8–16 hod.)
2022 © XLABEL s.r.o. - Všetky práva vyhradené. Design od OndrejDvorak.com